2.el gelinlik - Beyazgelin

Beyaz Gelin
İçeriğe git
2.el gelinlik
Neden 2.el gelinlik?
Hayatınızın belkide en özel gününde giydiğiniz gelinliğinizi, başka bir gelinin mutluluğunda görmek istermisiniz? 2.el gelinlik satışı yaparak bu isteğinizi karşılayabilirsiniz
İnce eleyip sık dokuyarak sahip olduğunuz gelinliğiniz, belkide bir başka gelin adayının hayallerini süslüyor.Günümüzde geri dönüşümün ve aile bütçesine katkı kavramlarının öneminin hepimiz farkındayız.Öyleyse tüm yapmanız gereken, komisyonsuz, direk alıcı ile iletişim kurabileceğiniz bağımsız bir platform....
Beyazgelin.com size bu konuda yardımcı olmak için hazırlanmış, Türkiye'nin ilk "2.el gelinlik" sitesidir. Sadece 2.el gelinlik araması yapan ziyaretçilerimiz ile size yardımcı olmaya hazırız.

Gelinlik ilan verme
Gelinliğinizi elden çıkarmaya karar verdiyseniz, tek yapmanız gereken, gelinliğinizin en iyi görsellerini bizimle paylaşmanız.Belirleyeceğiniz iyi bir fiyat ile hem alıcının işini kolaylaştırabilir, hemde satışı hızlandırabilirsiniz.2.el gelinlikler

Beyazgelin.com Türkiye'nin ilk 2.el gelinlik sitesidir. Sadece gelinlik ilanları kabul edilmektedir. Nişan, kına, abiye ile ilgili ilan kabul etmemekteyiz.Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Sistem nasıl işliyor?
Beyazgelin.com satıcı ile alıcının birbirleri ile direk iletişim kurmasını sağlar, alıştan ve satıştan herhangi bir komisyon almaz.

1-İlan Bedeli - 75.00-TL ( 1 defa alınır )  Demo için tıklayın

İlanım ne kadar süre ile yayınlanacak?
Gelinliğiniz satılana kadar ilanınız yayınlanmaya devam edecek.
Gelinliğim için ne kadar istemeliyim?
Öncelikle gelinliğinizin size toplam maliyetini belirleyin, aciliyet ve ihtiyacınıza göre maliyet fiyatının %50 sini, %40'nı, %30'u nu talep edebilirsiniz.
Kaç fotoğraf göndermeliyim?
En az 3, en fazla 7 fotoğraf yeterli olacaktır.Yayınladığımız fotoğraflarda yüz kısmı tarafımızdan silinmektedir.Bu konuda ayrı bir çalışma yapmanıza gerek yok.Ayrıca beden,renk,aksesuar,temizlik,bulunduğunuz şehir bilgilerinide belirtiniz.Gelinlik fiyatını istediğiniz zaman mail atarak değiştirebilirsiniz.
İlan bedelini nasıl ödeyeceğim?
Ödemenizi havale yada eft yoluyla yapabilirsiniz.Ödemeniz hesaba geçtikten sonra, 48 saat içinde ilanınız yayınlanmaya başlar.
IBAN / TR53 0004 6007 7288 8000 0382 83 Hesap sahibi; Ergün Akyol
Gelinliğimi alıcıya nasıl satacağım?
Aynı şehirde bulunmayanlar kapıda ödeme sistemi ile işlem yapabilirler.Kapıda ödeme sistemi bütün kargo şirketlerinde mevcuttur.Satıcı ödemesini kargo şirketinden alır.
Aynı şehirde yapılan alış-verişlerin yüz yüze yapılması tavsiye edilir.
Kapıda ödemeli bir alışveriş yapılıyorsa, sorun çıkması halinde satıcıya ulaşabileceğiniz sabit bir iletişim ve adres bilgisi alın.
Ürününüzü teslim alırken kargo yetkilisinin yanında ürünü açıp kontrol edin, sorun olması halinde tutanak tutturun.
*Kargo ücretini alıcı öder.
Gelinliğim ne kadar sürede satılır?
Satış süresini belirleyen önemli kriterler; fiyat ve görsellerdir.Doğru bir fiyat politikasıyla satışı hızlandırmak sizin elinizde.Beyazgelin.com arama motorlarında bilinirliği ile bu platformda en üst sıradadır.Sitemiz ziyaretçileri, sadece 2.el gelinlik almak ve satmak için inceleme yaparlar.
*Nişan, kına, gece kıyafeti ile ilgili bölümümüz yoktur.
Gelin'e özel herşey burada
Bizi sosyal medyadan takip edin. Yenilikler, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun...

   0552 420 55 35
İçeriğe dön