Estetik ve trend tırnak modelleri - Beyazgelin

Beyaz Gelin
İçeriğe git
Tırnak modelleri
Elleriniz hep göz önündedir. Bu yüzden estetik durması, tarzınızı yansıtması önemlidir. Doğru bir tırnak modeli seçimi, ellerinizin daha estetik görünmesini sağlayacaktır.
Tırnak Modelleri
El ve parmak yapınıza uygun, size estetik bir görünüm sağlayacak tırnak modellerini beğeninize sunuyoruz.

Yüzlerce tırnak modeli arasından , tarzınıza en uygun modeli bulmanıza yardımcı olabilmek için en iyi alternatifleri sizin için derledik.
Şunu asla unutmayın! Seçeceğiniz model ne kadar sade olursa işiniz o kadar kolay olur.Az detayla uğraşırsınız. Bu sadece tırnak modelleri için geçerli bir kural değil. Gelinlik, buket, ayakkabı vs . hepsi için aynı kural geçerlidir. Sade bir model demek elbette basit, ucuz görüntü anlamına gelmemektedir. Belki "klasik" diyebiliriz.
Tırnak modeliniz kadar, üzerine süreceğiniz tırnak cilası da önemlidir. Cila renginin mat yada kıyafetiniz ile uyumlu olması kesinlikle iyi bir seçenek.

Manikür
Tırnak üzerinde çalışmak kesinlikle uzmanlık isteyen bir konu. Estetik bir görüntü elde etmek için profesyonel bir manikürcüden destek almak önemlidir. Başlangıcı bir profesyonel ile yapmak, sonraki adımların kendiniz tarafından yapılmasını kolaylaştırır. Sürekli değilse bile ara ara bakım ve kontrol edilmesini ihmal etmemeli.
Tırnak modeline karar verdiyseniz, manikür randevunuzu düğün gününe en yakın tarihe ayarlayın. Böylelikle daha güncel ve temiz tırnaklar ile rahat edersiniz.
Ayrıca, düğün günü yanınızda iyi bir el kremi bulundurarak, manikürünüzün ve tırnak etlerinizin bakımlı kalmasına katkı sağlayabilirsiniz.
Gelin'e özel herşey burada
Bizi sosyal medyadan takip edin. Yenilikler, indirim ve kampanyalardan ilk siz haberdar olun...

   0552 420 55 35
İçeriğe dön